O SKLEPIE 

Lawendowy Ryneczek zajmuje się internetową sprzedażą różnego rodzaju roślin domowych, drzew i krzewów ozdobnych wyprodukowanych przez Nas samych, czyli założycieli firmy.

Dodatkowo znajdą Państwo w sklepie wszelkie potrzebne produkty do uprawy i pielęgnacji roślin, drzew i krzewów, które sprzedajemy.

Okresowo będziecie mogli Państwo zakupić także artykuły dekoracyjne – designerskie krążki drewniane własnej produkcji czy inne produkty, które ożywią Państwa wnętrze.

Kupując w Naszym sklepie zaoszczędzacie nie tylko pieniądze, dzięki najniższym cenom, ale jakże ważny czas! 

oferta sklepu Kontakt

KILKA SŁÓW O NAS

Jesteśmy młodym małżeństwem migrującym pomiędzy Bydgoszczą, gdzie mieszkamy i wykonujemy pracę zawodową, a Borami Tucholskimi, gdzie posiadamy szkółkę drzew i krzewów i gdzie mieszkają Nasi rodzice.

Każdy z Nas od najmłodszych lat z pasji i wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie zajmował się ogrodnictwem. Adam pomagał tacie, który był jednym z największych plantatorów pomidorów i ogórków na Pomorzu. Kasia uczyła się tworzyć drzewka bonsai i niwiaki pod czujnym okiem mamy w Borach Tucholskich.

Kilka lat temu zupełnie przypadkowo połączyliśmy siły biorąc ślub, tworząc Lawendowy Ryneczek. Aktualnie jesteśmy w trójkę i razem ze Stasiem chcemy stworzyć Państwu bajkowe, internetowe centrum ogrodnicze, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Dlaczego Lawendowy? Oboje kochamy lawendę, a ryneczek, dlatego że przy hurtowych ilościach uwielbiamy się targować! Oprócz zakupów, które mogą Państwo zrobić w naszym sklepie zachęcamy także do korzystania z Naszego poradnictwa za pośrednictwem formularza kontaktowego bądź aplikacji messenger. 

 

Z miłości do natury, zieleni i drewna… 

CO NAS WYRÓŻNIA